0%
0%

Server time (GMT+1)

Official ONLINE!
8.3.2019 18:00 UTC

Strengthen Your Character To Get A Step In The Mindless Struggle!

Forgotten Temple
Saturday - 17:00
Border Defense War
Saturday - 18:00
Last Man Standing
Saturday - 20:00
All Events
Klasgame Knight Cash Satın Alma Rehberi


Merhaba arkadaşlar,


Bu rehberde KlasGame üzerinden BazingaKO için nasıl KC alacağınızı anlatacağım. Knight Cash'i KlasGame ile %18 Indirimli Alin!


KlasGame üzerinden Banka havalesi, Banka hesap kartı ve Kredi kartı yöntemleri ile KC alabileceksiniz.


Öncelikle üyeliğiniz yoksa https://www.klasgame.com/ adresine girip KAYIT OL butonuna tıklamanız gerekmektedir. Üyeliğinizi aktive edebilmek için bir telefon numarası gerekmektedir. Üyeliğinizi aldıktan sonra siteye giriş yapacaksınız ve BU LİNKTEN ya da soldaki sunucu listesinden Bazinga KO’yu seçerek satın almak istediğiniz miktarı seçeceksiniz.


KlasGame'den Knight Cash alim rehberi için BURAYA TIKLAYIN


Eğer KlasGame hesabınızda bakiye yoksa, KlasGame sitesine giriş yaptıktan sonra üyeliğinizin yanındaki BAKİYE YÜKLE butonuna basarak ödeme seçeneklerinin olduğu kısma yönlendirileceksiniz. Burada kullanabileceğiniz seçenekler şunlar olacak;


1) Papara Ödeme (Ininal ve PayPal’ın birleşmiş hali gibi bir portal)
2) Kripto Ödeme (BitCoin ve benzeri Kripto para ile ödeme yapabilirsiniz)
3) Garanti Bankası (Papara üzerinden Garanti Bankası kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz)
4) Banka Havalesi (Herhangi bir bankadan hesaba havale yapabilirsiniz) *Tavsiye edilir*
5) Kredi Kartı (Kredi kartı ile ödeyebilirsiniz) *Tavsiye edilir*
6) Banka Kartı (Banka hesap kartı ile ödeme yapabilirsiniz) *Tavsiye edilir*
7) Mobil Ödeme (Kontör ya da TL ile ödeme yapabilirsiniz)
8) İninal Kart (Migros, PTT, TeknoSA ve çeşitli bankaların ATM’lerinden para yükleyebildiğiniz kredi kartı yerine geçen bir kart. Bu kartı yükleme yaptıgınız noktalardan edinebilirsiniz)
9) G2A Ödeme (G2A Hesabınızdan bakiye keserek yapılan ödeme)
10) GPAY Cüzdan (Düşük komisyonla Kredi kartı ya da Banka hesap kartından bu güvenli site aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz) *Tavsiye edilir*


Tavsiye ettiğimiz ödeme yöntemleri, hem hız hem güvenilirlik açısından en çok tercih edilen ödeme yöntemleridir. Bu ödeme yöntemlerinden biraz daha detaylı bahsedeceğim.


1) Banka Havalesi: Aşağıdaki bilgilere 7/24 herhangi bir bankadan havale geçebilir ve ödeme bildiğimi yaptığınız anda KlasGame bakiyeniz hesabınıza yüklenecektir. Anında KC’nizi almaya hazır olacaksınız böylelikle! NOT: Ödeme bildirimi yapmadan önce havaleyi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Ödeme yaparken İsim-Soyisim-Telefon bildirmeyi ve ödemenin dekontunu almayı unutmayınız.2) Kredi Kartı ile güvenilir bir şekilde 7/24 bakiye yükleyebilirsiniz. Bu seçeneği seçtiğinizde yüklemek istediğiniz bakiye miktarını ve gerekli bilgileri girdikten sonra kullandığınız Kredi Kartına kayıtlı telefona gelen onaylama kodunu doğrulamanız gerekmektedir. İşlem anında gerçekleşir ve bakiyeniz hesabınıza yüklenir. Komisyon oranı %2 ila %2,5 arasında değişmektedir, aracı seçeneği sunulduğunda komisyon en düşük aracıyı seçmeniz faydanıza olacaktır.


3) Banka Hesap Kartı ile aynı Kredi Kartı işleminde olduğu gibi gerekli bilgiler girildikten sonra telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz halinde yaptığınız ödeme hesabınıza anında geçecektir. Komisyon oranı %2 ila %2,5 arasında değişmektedir, aracı seçeneği sunulduğunda komisyon en düşük aracıyı seçmeniz faydanıza olacaktır.


4) GPAY Cüzdan ile Kredi Kartı ya da Banka Hesap Kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bu seçenek Kredi Kartı ve Banka Hesap Kartı seçeneklerinin bir harmanıdır fakat bu seçenekten yaptığınız ödemeleriniz tekrar GPAY Cüzdan hesabınıza geri çekilebilir ve tekrar kullanılabilir. Komisyon oranı %2’dir.


KlasGame’e bakiye yükleme işleminiz sonuçlandıktan sonra sunucumuzda kullanmak üzere KC’nizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız KC size anında bir ESN kodu olarak gelecektir ve bu ESN kodunu PUS’tan girmeniz gerekecektir. PUS’tan KC yükleme rehberi yakında hizmete girecektir.


Bazinga KO is 80 lvl cap, ROFD PK&Light farm server with active events & great PvP.
If you love 15xx ROFD version our server is the right address for you.
COPYRIGHT © 2015-2019 Bazinga KO

Türkçe English